Paweł Baran

Kilka zdań o sobie. Czym się zajmujesz i skąd jesteś.
Paweł Baran
VIP
Posty: 17352
Rejestracja: 9 lut 2019, o 13:58
 Polubił: 1 time
 Polubiane: 23 times

Paweł Baran

Post autor: Paweł Baran »

Witam Serdecznie
Mam na imię Paweł nazwisko Baran tak to prawda, działam na wielu Forach Astronomicznych, mieszkam malowniczej miejscowości na Podkarpaciu Przysietnica. Pierwsze wiadomości, które dostały się do mediów o mnie to był rok 2006, gazeta Wiedza i Życie napisali pierwszy raz o mnie, takie słowa. Paweł Baran z Przysietnicy pisze ( Lubię obserwować sprawia mi to przyjemność nic mnie tak nie wciąga jak piękno Wszechświata widziane oczyma i duszą człowieka) w Roku 2005 zostałem wyróżniony w Konkursie Astronomicznym też w Gazecie Wiedza i Życie dostałem wtedy Astronomiczny Atlas Gwiazd SKY ATLAS 2000.0. W 2009 roku wygrywam Krajowy Konkurs Europlanet. Od 2013-02-25 Wstępuję do Oddziału Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii Oddział w Warszawie. Prowadzę Spotkania Astronomiczne z dziećmi po szkołach, na miejscu, czasem wyjazdowo w gminie, mam własną kolekcję Meteorytów, moje zainteresowania to Astronomia, Meteoryty, Muzyka, Rower. Można mnie spotkać na Forach takich jak.
Forum https://www.astromaniak.pl/index.php
Forum https://www.forumastronomiczne.pl
Forum Meteorytomania http://jand.webd.pl/met2/index.php?fbcl ... eer_0HH62g
Jestem też aktywny na FB
Zajmuję się poszukiwaniem meteorytów,
Obserwacje to Zakrycia gwiazd, księżyce Jowisza, Całkowite Zaćmienia Księżyca, Słońca, obiekty mgławicowe, asteroidy i wiele innych zjawisk astronomiczny, bo jakże by inaczej przecież jestem Miłośnikiem Astronomii. Teraz należę do Was, dziękuję za zaproszenie pozdrawiam. Paweł. ;)
Ostatnio zmieniony 10 lut 2019, o 18:50 przez Paweł Baran, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tafig
VIP
Posty: 829
Rejestracja: 7 lut 2019, o 20:36
 Polubił: 293 times
 Polubiane: 153 times

Re: Paweł Baran

Post autor: tafig »

Super. Przyznam się szczerze, że nigdzie nie widziałem wzmianek o konkursach wygranych przez Pawła. Wielkie gratulacje :shock:
Zapomniał dodać, że jest szpecem od wiadomości astronomicznych z internetu i tak po cichu liczę na opanowanie przez Pawła tego działu. :D
Właściciel i administrator forum i strony SOS PTMA.
Koordynator Sekcji Obserwacji Słońca PTMA do końca 2023 roku
TN 114 x 900 z wytrawionymi lustrami okular UWA 9mm
TN 200 x 1000
Paweł Baran
VIP
Posty: 17352
Rejestracja: 9 lut 2019, o 13:58
 Polubił: 1 time
 Polubiane: 23 times

Re: Paweł Baran

Post autor: Paweł Baran »

No jak to się mówi nie lubię się zbytnio chwalić, ale jak już to dodam jeszcze, że w roku 2008 napisali o mnie na całej stronie lokalna gazeta Wiadomości Brzozowskie no cóż wtedy ponoć brakło jej, bo cała Przysietnica wykupiła ja mam schowane u siebie w bibliotece, na pamiątkę. Pisałem też o tym na Forach Astronomicznych niektórych, ale zostały już do tego czasu usunięte wiadomo to dużo czasu upłynęło. ;)
Awatar użytkownika
lukasz_kucemba
Społeczność SOS
Posty: 64
Rejestracja: 7 lut 2019, o 21:46

Re: Paweł Baran

Post autor: lukasz_kucemba »

Zgadza się. Z doświadczenia na astromaniaku wiem, że Paweł to tytan pracy w zakresie wiadomości astro :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Przedstaw się”