Widoczność treści w działach "ASTRONOMIA AMATORSKA" i "INNE"

Wszelkie sugestie, opinie, pomysły itp są mile widziane i będą wnikliwie analizowane.
Awatar użytkownika
krzysztof
Administrator
Posty: 6
Rejestracja: 6 lut 2019, o 21:58
 Polubił: 6 times

Widoczność treści w działach "ASTRONOMIA AMATORSKA" i "INNE"

Post autor: krzysztof »

Po konsultacji z Panem Tadeuszem, postanowiliśmy ukryć zawartość dwóch działów na forum. Cała treść w dziele "ASTRONOMIA AMATORSKA" od dziś będzie dostępna tylko dla osób zalogowanych. Wyjątkiem są zdjęcie widoczne na stronie głównej, ale po kliknięci w nie, treść postu będzie niewidoczna dla gości.
W dziele "INNE" będzie dostępna dla gości tylko treść w "Sprawy związane z funkcjonowaniem forum" i "Wiadomości astronomiczne z internetu". Całą pozostałą zawartość będą mogli odczytać tylko zalogowani użytkownicy forum.
Jeżeli ma ktoś jakieś uwagi, propozycje to proszę pisać w tym temacie.
Galerię na stronie głównej, jeżeli czas pozwoli, to wkrótce dopracuję dodając możliwość szybkiego przeglądu większej ilości zdjęć. Wczoraj dodałem do galerii zdjęcie dnia z https://apod.nasa.gov/apod/ Ma to działać w automacie, czasem pojawi się jakieś wideo. Kliknięcie w logo z lewej u góry przeniesie nas na stronę Youtube. Mam nadzieję, że przejdzie tygodniowy test pozytywnie. Gdyby ktoś wypatrzył jakieś nieprawidłowość w ładowaniu się galerii to będę wdzięczny za zgłoszenie ich w tym temacie.
ODPOWIEDZ