Janusz Bańkowski- Rezygnacja

Awatar użytkownika
tafig
VIP
Posty: 829
Rejestracja: 7 lut 2019, o 20:36
 Polubił: 293 times
 Polubiane: 153 times

Janusz Bańkowski- Rezygnacja

Post autor: tafig »

Janusz Bańkowski oficjalnie zrezygnował z działalności na rzecz naszej sekcji SOS PTMA. Zrobił to wtedy kiedy jakoś radziliśmy sobie mimo panującej pandemii. Niestety ona też dotknęła naszą sekcję. Mimo to szanuję jego wolę. Wkład Janusza Bańkowskiego w naszą sekcję jest przeogromny, nie wiem czy nie większy niż mój. Współtworzyliśmy sekcję razem przez kilka lat. W tym czasie stał się dla mnie serdecznym przyjacielem i niemal jak bratem. Razem uzgadnialiśmy każdy projekt dotyczący sekcji i liczyłem się z jego zdaniem a on z moim. Przez te lata był dla mnie jak brat. Dzwoniliśmy do siebie niemal codziennie. Z jego wkładu warto wymienić choćby kilka największych projektów: kalendarz astronomiczny, biuletyn zaćmieniowy z programem na płytce, AstroExcel- program astronomiczny, którego nie zdążyłem poprawić graficznie, zegar słoneczny i tysiące postów na forum i stronie. Dziękuję w imieniu całej sekcji za prowadzenie działu aktualności i napędzanie forum. Janusz Bańkowski zapisał się złotymi zgłoskami w historii SOS PTMA. :( Poniżej wspólne zdjęcie.
Załączniki
DSC_0058.jpg
Właściciel i administrator forum i strony SOS PTMA.
Koordynator Sekcji Obserwacji Słońca PTMA do końca 2023 roku
TN 114 x 900 z wytrawionymi lustrami okular UWA 9mm
TN 200 x 1000
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje o Sekcji Obserwacji Słońca”