10 lecie od momentu reaktywacji

Awatar użytkownika
tafig
VIP
Posty: 829
Rejestracja: 7 lut 2019, o 20:36
 Polubił: 293 times
 Polubiane: 153 times

10 lecie od momentu reaktywacji

Post autor: tafig »

Kochani jak ten czas szybko leci. Wydaje się jakby to wczoraj a to już 10 lat minie w przyszłym roku odkąd reaktywowałem nasza sekcje słoneczna działająca przy Polskim Towarzystwie Milosnikow Astronomii. Z tej to okazji myślałem o uczczeniu jakoś tej. naszej rocznicy. Macie jakieś pomysły? Czekam na Wasze sugestie.
Właściciel i administrator forum i strony SOS PTMA.
Koordynator Sekcji Obserwacji Słońca PTMA do końca 2023 roku
TN 114 x 900 z wytrawionymi lustrami okular UWA 9mm
TN 200 x 1000
Paweł Baran
VIP
Posty: 17352
Rejestracja: 9 lut 2019, o 13:58
 Polubił: 1 time
 Polubiane: 23 times

Re: 10 lecie od momentu reaktywacji

Post autor: Paweł Baran »

Super ja za rok będę miał taką samą rocznicę jak należę do PTMA Warszawa. Gratulacje. ;)
Krater
Społeczność SOS
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2021, o 12:07
Lokalizacja: Kraków
 Polubił: 11 times
 Polubiane: 2 times

Re: 10 lecie od momentu reaktywacji

Post autor: Krater »

Moja propozycja będzie zapewne mało oryginalna ale zabraknąć jej nie może.
Więc proponuję przeprowadzenie szczególnie uroczystego i mocnego merytorycznie Zjazdu Rocznicowego.
Mam nadzieję, że zapomnimy już o covidzie i zjazd odbędzie się w realu a wcześniejsze ustalenie daty pozwoli mi (i innym) uniknąć kolizji urlopowych oraz zwiększy frekwencję.
Do tego obfity program o problematyce słonecznej a na wieczór część towarzysko integracyjna.
A więc musi być przynajmniej jeden dzień zjazdowy i nocleg albo jeszcze drugi dzień z zajęciami programowymi.
Osobiście chętnie przeznaczyłbym na taką imprezę cały weekend wszak myślę, że jeżeli chodzi o wykłady, prelekcje, obserwacje i inne astro atrakcje to tematyka słoneczna jest na tyle obszerna, że wystarczyłoby jej na tydzień albo i dłużej.
Chciałbym aby taki Zjazd Rocznicowy się odbył i chciałbym w nim uczestniczyć.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Artykuły SOS PTMA”