III Zjazd SOS PTMA - informacja

Awatar użytkownika
tafig
 Polubił: 40 times
 Polubiane: 38 times
Kontakt:

III Zjazd SOS PTMA - informacja

Post autor: tafig »

Życie rysuje czarny scenariusz dla naszego zjazdu. W uzgodnieniu z Sebastian Soberski - gospodarzem tegorocznego zjazdu postanowiliśmy, iż zjazd odbędzie się jako hybrydowy. Niemal codziennie słyszymy to słowo z ust dziennikarzy, więc nie ma sensu tłumaczyć co ono oznacza. Podam tylko, że zjazd odbędzie się w ostatnią sobotę sierpnia w godz. do 10.00 do 17.00. Nie będziemy załatwiali zakwaterowania w hotelu i nie będzie posiłków w restauracji. Załatwimy tylko catering, który dowiezie nam obiad. Śniadanie i kolację już we własnym zakresie. Niestety prawdopodobnie każdy będzie musiał sam za wszystko płacić. Czasy są trudne i musicie mnie zrozumieć. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy będą mogli dojechać na czas, lub zrezygnują ze zjazdu ze względu na zbyt długą trasę do pokonania. Skoro każdy będzie płacił za siebie to nie chcemy oferować zbyt wiele. Może postaramy się jedynie o koszulki zjazdowe. jeszcze nie wiem czy będą jakieś przed wpłaty. O tym jeszcze pomyślimy. Nie znam również planu zjazdu. Będę go uzgadniał z Sebastianem. Nie wiem też kto z zawodowych astronomów nas zaszczyci. Jak widzicie pół roku niedługo minie, a w sprawie zjazdu pełno jest niewiadomych.
Załączniki
A_logo_PiOA_KOLOR_rgb_small.png
Koordynator Sekcji Obserwacji Słońca PTMA
TN 114 x 900 z wytrawionymi lustrami okular UWA 9mm
TN 200 x 1000
ODPOWIEDZ