Akta 2 a Astronomiczne Wiadomości z Internetu

Ciekawostki i postępy w dziedzinie astronomii
Paweł Baran
VIP
Posty: 17352
Rejestracja: 9 lut 2019, o 13:58
 Polubił: 1 time
 Polubiane: 23 times

Akta 2 a Astronomiczne Wiadomości z Internetu

Post autor: Paweł Baran »

Każdy z nas słyszał o tych moim zdaniem nie potrzebnych przepisach, bo i tak jak ja zakupiłem komputer podłączyli mi Internet by być z Wami, jakiś Pan zabronił kopiowania cudzych wiadomości itp. Jak wiecie sami ja poszukuje w Internecie wiadomości dodaje je Astronomicznych Wiadomościach Internetu po to by nie szukać po całym Internecie dla nas wszystkich, jak się widzi to raczej już nie będę dodawał, będę musiał za każdym razem pisać o zgodę do autorów o pozwolenie na dodawanie, a co za tym idzie dość, że o pozwolenie to jeszcze trzeba będzie zapłacić, zaś wiadomości mogą być dodawane z opóźnieniem Co każdy z nas prędzej znajdzie sam w Internecie. Co mam teraz robić? Dodawać i ponosić koszty lub jak nie jakieś tam kary, wiem dodaje temat, datę, autora linka do strony nie swoje się, że to moje, jedynie plus to mam taki, że przybywa mi postów na Forach, nadal bym chciał dodawać i robić tak jak do tej pory, ale jak sami widzicie, że w takiej sytuacji mam związane ręce, doradzacie mi, co mam robić, bo już sam nie wiem, nie chce nikogo krzywdzić czy też okradać z jego pracy nie to miałem na myśli, myśl moja polegała na skupieniu wiadomości w jednym miejscu, dla dobra nas wszystkich. Bo inaczej trzeba będzie zamknąć na jakiś czas AWI aż do wyjaśnienia się tej sprawy. A tego ja nie chcę i Wy też na pewno nie chcecie :roll: :| :( ;)
Paweł Baran
VIP
Posty: 17352
Rejestracja: 9 lut 2019, o 13:58
 Polubił: 1 time
 Polubiane: 23 times

Re: Akta 2 a Astronomiczne Wiadomości z Internetu

Post autor: Paweł Baran »

Do póki się sprawa nie wyjaśni będę dodawał tylko tytuł autor i datę oraz linka do stron tematów. Jak już będzie wszystko wiadomo, co i jak wtedy wspólnie podejmiemy decyzję, co robić dalej. Czy nadal będę dodawał AWI czy ograniczę się tylko do tego, co teraz napisałem, Ale ja nie jestem zwolennikiem wolę dodawać całość jak skróty, no cóż musimy czekać. Dodam jeszcze jedno, bo zapomniałem o tym wspomnieć temacie o tuż czasem dodaje też zaproszenia na zloty czy inne imprezy astronomiczne jak festyny, spotkania itp., Jeśli nie będzie zgody, od stron to trzeba będę tylko dodawał to, co będę wiedział, a reszta wiadomości będzie liniowana do stron.

;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wiadomości astronomiczne z internetu”